O Nas /

Stacja obsługi samochodów ciężarówych - Zapraszamy do kontaktu

O Firmie

Podstawowym zakresem firmy M&K Truck Service jest serwis techniczny pojazdów ciężarowych oraz sprzedaż części zamiennych. Nasza firma dysponuje dużym doświadczeniem serwisowym w zakresie napraw samochodów ciężarowych, a nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach technicznych. Konkurencyjne ceny i wysokiej klasy obsługa to nasza dewiza na co dzień.

Nasza misja

Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnianie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia w każdej dziedzinie naszej działalności. Znajomość tematyki w branży transportowej daje możliwość zaoferowania naszym klientom serwisu, jaki w zupełności współgra z ich wyobrażeniami i oczekiwaniami.
Terminowość, jakość, niezawodność i sympatia we wzajemnych kontaktach to przesłanki, które przyświecają nam w codziennej pracy. Bezwzględnie przestrzegamy zasady, że w pełni zadowolony klient, jest jej spełnieniem.
Dążymy do optymalnego wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, by nasz Klient zawsze miał poczucie, iż w naszej firmie jest traktowany wyjątkowo.

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się naprawą samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, naczep oraz przyczep. Oferujemy pełny serwis ogumienia pojazdów: osobowych, 4×4, dostawczych, ciężarowych, przemysłowych, rolniczych. Mimo że funkcjonujemy od niedawna, nasz warsztat jest wyposażony w nowoczesny sprzęt firm AIRPOL, INVENTO, BUTLER, HUNTER, TEXA, FACOM-EXPERT, MONDOLFO. tirserwisDzięki nowym urządzeniom, swoje usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie. Naprawy przeprowadzają nasi zaufani i doświadczeniu mechanicy. Na tle dużych warsztatów i serwisów samochodowych wyróżniamy się elastycznością czasu pracy i konkurencyjnymi cenami. Nasz warsztat mieści się w Woli Rębkowskiej obok Garwolina, szczegółowy opis dojazdu znajdą Państwo w zakładce KONTAKT

Zapraszamy na naszą stronę z usługami transportowymi: na terenie Europy i Polski